Культура

Один із засновників AC/DC Малколм Янг помер у 64 роки

3 липня, 2018 12:40
Культура/Один із засновників AC/DC Малколм Янг помер у 64 роки
Зберегти
Вигляд
lead
Один із засновників рок-гурту AC/DC Малколм Янг помер у 64 роки

Один із засновників рок-гурту AC/DC Малколм Янг помер у 64 роки.

Про це повідомив сам гурт.

«Малколм разом з Ангусом (Ангус Янг — брат Малколма, учасник гурту – ред) були засновниками і творцями AC/DC. З величезною відданістю він був рушійною силою гурту», — написали в AC/DC.

«Як його брат, мені важко висловити словами, що він значив для мене протягом життя. Він залишає за собою величезну спадщину, яка буде жити завжди», — сказав Ангус Янг.

Брати Янги заснували AC / DC в листопаді 1973 року, коли Малкольму було 20 років, а Ангусу — 18.

У квітні 2014 року Малкольм через проблеми зі здоров'ям припинив участь в гурті. На заміну йому прийшов племінник Стіві Янг. Родина Малкольма підтвердила, що той мав деменцію — хворобу мозку, що викликає порушення пам'яті і розумової функції.

Найпопулярнішими піснями гурту вважають Нighway to hell, Back in Black та Thunderstruck.

Майже місяць тому помер брат Малкольма Джордж Янг. Він був не тільки продюсером та співавтором пісень для AC/DC, де грали його молодші брати Ангус та Малкольм, а також фронтменом і композитором відомого у 1960-х роках австралійського гурту The Easybeats.

Раніше вокаліст Linkin Park Честер Беннінгтон був знайдений повішеним у себе вдома в Лос-Анджелесі 20 липня. Йому був 41 рік.  Linkin Park скасував турне після Беннінгтона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сірі дні в парку Лінкольна: 4 гурти Честера Беннінгтона.

Більше про:
# AC/DC
# рок-гурт
Пов`язані новини