Військова прокуратура отримала заяву щодо безпідставного затримання від адвоката одного з хлопців, яких 8 травня доправили з хостела у Голосіївський районний військовий комісаріат.

Військова прокуратура отримала заяву щодо безпідставного затримання від адвоката одного з хлопців, яких 8 травня доправили з хостела у Голосіївський районний військовий комісаріат.

Про це Громадському повідомив прес-секретар військової прокуратури Центрального регіону України Андрій Кісельов.

За його словами, заяву подав адвокат хлопця, який ухилявся від призову і тим самим порушив закон.

«Мабуть, він підготувався і залучив адвоката, тому що знав, що порушує закон», — зазначив прес-секретар.

Кісельов підтвердив, що 8 травня у військкомат доправили 9 хлопців, з них чотирьох відпусти, а п’ятьох, зокрема клієнта адвоката, який подав заяву, призвали для проходження строкової військової служби.

Нагадаємо, 9 травня видання «Заборона» з посиланням на одного з затриманих повідомило, що зранку 8 травня невідомі затримали 8 хлопців та примусово доправили їх у Голосіївський районний військовий комісаріат. Один із затриманих повідомив, що невідомі в цивільному одязі у супроводі людини у формі співробітника МВС перевірили паспорти та приписні свідоцтва у всіх чоловіків і відвезли у військовий комісаріат Голосіївського району тих, у кого не виявили приписного.

За інформацією видання, у військкоматі затриманих змусили пройти медичну комісію на придатність для військової служби. Після чого одного з хлопців, який постійно проживає в Києві, доправили до військкомату за місцем реєстрації, ще двох відпустили. Ще 5 направили до однієї з київських військових частин для проходження подальшої медкомісії.

Київський військкомат пояснив доправку хлопців з хостелу до комісаріату.

Поділитись: