Правоохоронці не проводили слідчих дій у справі щодо підкупу виборців безпосередньо в офісах партії «Батьківщина». Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

«Офіційно до штабів «Батьківщини» ніхто не приходив… до штабів, які зареєстровані в регіонах. До кого вони приходили — це треба питати у Служби безпеки…», — сказав Івченко.

В штабах всі ці дії не проводились», — підкреслив депутат.

Він додав, що штаби «Батьківщини» у регіонах «працюють планомірно», працюючи з агітаційною літературою, яка офіційно проплачена з виборчого фонду кандидатки в президентки Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 21 лютого силовики провели обшуки у низці регіонів України. Зокрема, у Запорізькій області співробітники СБУ та Державного бюро розслідувань провели обшуки за місцем проживання співробітника штабу «Батьківщини».

Як повідомили Громадському у ДБР, обшуки також проводили у Хмельницькій та Івано-Франківській областях, підозрюють діяльність незаконної групи щодо підкупу виборців.

Згодом заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу заявив, правоохоронці проводять у низці регіонів України більше 30 обшуків для недопущення створення так званих «виборчих пірамід». Він наголосив, що в жодному партійному офісі обшуки не проводили.

Поділитись: