Життя

У низці регіонів проводять понад 30 обшуків, на Запоріжжі обшукали співробітників штабу «Батьківщини»

Життя/У низці регіонів проводять понад 30 обшуків, на Запоріжжі обшукали співробітників штабу «Батьківщини»
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці проводять обшуки у низці регіонів України. У Запорізькій області співробітники Служби безпеки та Державного бюро розслідувань проводять обшуки за місцем проживання співробітника штабу Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Про це повідомив Віталій Рябцев, який є довіреною особа кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

За його словами, обшуки проходять не за одною адресою, їх проводять у «волонтерів штабу».

Рябцев додав, що під час обшуків вилучали не лише агітпродукцію «Батьківщини», а й особисті речі й телефони співробітників штабу. 

У Держбюро розслідувань підтвердили, що проводять обшуки у Запорізькій області. Однак наразі невідомо, у межах якого кримінального провадження їх проводили.

Зі свого боку заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу заявив, правоохоронці проводять у низці регіонів України більше 30 обшуків для недопущення створення так званих «виборчих пірамід».

Він наголосив, що в жодному партійному офісі обшуки не проводили.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, яке проводив Центр Разумкова, шоумен Володимир Зеленський має найбільшу підтримку серед українців, які планують брати участь у виборах президента. Далі йдуть Порошенко та Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Пов`язані новини