УКРАЇНА

Оголошені фіналісти відбору на Євробачення-2018 від України

2 липня, 2018 19:35
УКРАЇНА/Оголошені фіналісти відбору на Євробачення-2018 від України
Зберегти
Вигляд
У другому півфіналі національного відбору на конкурс Євробачення-2018 від України перемогли виконавці Melovin, Tayanna і Kadnay.

У другому півфіналі національного відбору на конкурс Євробачення-2018 від України перемогли виконавці Melovin, Tayanna і Kadnay.

Фіналісти пройшли за результатами балів і від глядачів, і від журі, до якого увійшли Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken).

Найбільше голосів суддів (9 балів) отримала Tayanna, а фаворитом глядачів став Melovin.

Усього у другому півфіналі виступили дев'ять учасників — Ingret, Melovin, Julinoza, Tayanna, Kadnay, Yurcash, Mountain Breeze, Illaria, Dilemma.

Відбір визначив шість фіналістів, які боротимуться за право представляти Україну на Євробченні у 2018 році. Ними стали Kadnay, Tayanna, The Erised, Laud, Vilna і Melovin.

Фінал, на якому визначать представника України на Євробаченні-2018, відбудеться 24 лютого.

Нагадаємо на минулорічному конкурсі Євробачення у Києві переміг часник від Португалії Сальвадор Собрал. Відповідно Португалія готується до проведення конкурсу у 2018 році у себе.

Ведучими Євробачення-2018 у Лісабоні обрали чотирьох жінок. Це відповідь на крок Києва у 2017-му, коли захід вели троє чоловіків.

ДИВІТЬСЯ: Португалець з кришталевим серцем: 5 фактів про переможця Євробачення 2017.

Пов`язані новини