УКРАЇНА

Окрім систем Javelin Україна отримає снайперські комплекси — сенатор США

6 квітня, 2018 09:40
УКРАЇНА/Окрім систем Javelin Україна отримає снайперські комплекси — сенатор США
Зберегти
Вигляд
Американський сенатор Роберт Портман під час візиту до України пообіцяв, що США нададуть ЗСУ не тільки протитанкові системи Javelin, а і снайперські комплекси.

Американський сенатор Роберт Портман під час візиту до України пообіцяв, що США нададуть ЗСУ не тільки протитанкові системи Javelin, а і снайперські комплекси.

Про це повідомляє «Голос Америки».

«Вчора я побував на Донбасі, де досі гинуть українські солдати. Минулого місяця більшість втрат були спричинені, найвірогідніше, вогнем ворожих снайперів. І одне з недавніх рішень американських законодавців і адміністрації — надати снайперські комплекси українській армії», — сказав Портман.

«Щоб можна було відповідати на вогонь снайперів, які вбивають українських військових. Це один із конкретних прикладів, який доводить, що США стоять пліч-о-пліч із Україною», — наголосив він.

5 квітня Роберт Портман зустрівся із президентом України Петром Порошенком. Вони обговорили санкційний тиск на Росію і міжнародні зусилля для розгортання місії ООН на Донбасі.

Раніше Портман, який також є співавтором антиросійських санкцій, лобіював перед американською адміністрацією надання Україні оборонної зброї. Під час зустрічі Порошенко нагородив його орденом «За заслуги».

Нагадаємо, 2 березня Порошенко підтвердив остаточний продаж Javelin Україні від США.

Напередодні Держдепартамент США схвалив пропонований продаж Україні протитанкових ракет і ракетних установок Javelin на суму $47 мільйонів.

Наприкінці січня повідомлялося, що Сполучені Штати Америки почали підготовку до того, щоб передати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Нагадаємо, що у Держдепі США заявили про готовність надати Україні оборонне озброєння

ЧИТАЙТЕ: Багато шуму про ракетні комплекси «Джавелін».

Пов`язані новини