Окупаційна влада анексованого Криму оголосила, що зупиняє завод «Кримський титан», розташований на півночі півострова, через неконтрольовані викиди хімічних речовин.

Окупаційна влада анексованого Криму оголосила, що зупиняє завод «Кримський титан», розташований на півночі півострова, через неконтрольовані викиди хімічних речовин.

Про це заявив так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов, передає підконтрольне окупаційній владі агентство «Крыминформ».

За словами Аксьонова, 4 вересня почалася процедура зупинки виробничих печей. 

«Вирішено завод зупинити. Перша черга печей вже погашена, 3 печі з 8 уже погасили. Як тільки печі будуть погашені, ми почнемо тотальний моніторинг ситуації», — повідомив Аксьонов.

Він наголосив, що буде проведено розслідування «подій» на заводі.

«Обіцяю розслідування по даній ситуації. «Прокуратура» Криму разом з Росспоживнаглядом зараз на заводі «Титан», повністю будуть перевірені всі фільтри і викиди», — заявив Аксьонов.

Він також запевнив, що робітники заводу не постраждають через зупинку підприємства. За його словами, заробітна плата їм буде виплачена в повному обсязі.

«Кримський титан» буде зупинено на два тижні, сказав Аксьонов.

Нагадаємо, 27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. 

Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди із заводів анексованого Криму.

4 вересня стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Поділитись: