Окупований Донецьк закрили на в'їзд та виїзд у зв'язку з убивством ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

Окупований Донецьк закрили на в'їзд та виїзд у зв'язку з убивством ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

Про це в ефірі Громадському повідомив журналіст, редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука.

За його словами, наразі невідомо, скільки буде тривати «надзвичайний стан».

«Перекрили виїзди через КПВВ для всіх мешканців міста окупованих районів. Завтра на українську територію буде виїхати важко. Невідомо, скільки буде існувати цей надзвичайний стан», — сказав він.

Водночас, у прес-центрі Операції об'єднаних сил Громадському сказали, що не можуть підтвердити закриття виїзду з Донецька.

Також в ООС станом на 19:35 не володіють поточною інформацією про ситуацію на контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

31 серпня російські ЗМІ та підконтрольні бойовикам ресурси повідомили, що унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

«Интерфакс» з посиланням на джерело в апараті ватажка самоназваної «ДНР» повідомляє, що від вибуху постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Федеральне російьске агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів».

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Поділитись: