Дмитро Саратський — композитор та співзасновник театру «Мізантроп». Незалежний мультижанровий театр був заснований 4 роки тому режисером Іллєю Мощицьким та Дмитром Саратським. Театр багато експериментує: вистава «Голіаф» за графічним романом британського художника-ілюстратора Тома Голда проходить у басейні, вистава «Сліпота» відбувається в темряві. Також театр відомий такими виставами, як «Орестея», «Король Убю», «Три сестри».

Громадське зустрілося з Дмитром Саратським і поговорило про провокативний новий театр, інтелігенцію, про режисера Андрія Жолдака, комерційний успіх вистав та про те, що таке український театр. Чому андеграундні актори захоплюються грою в серіалі «Гра престолів», що має бути на театральній сцені в 21 столітті, про гастролі в Санкт-Петербурзі та персонажів із телебачення, які раптом претендують на пост президента — дивіться все це у програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: