Національний спортивний комплекс «Олімпійський» у Києві, де відбувся фінал Ліги чемпіонів, потрапив до числа елітних стадіонів Європи.

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» у Києві, де відбувся фінал Ліги чемпіонів, потрапив до числа елітних стадіонів Європи.

Про це повідомляє прес-служба «Олімпійського»

Після завершення матчу Ліги чемпіонів у Києві представники УЄФА вручили керівництву спорткомлексу сертифікат про підтвердження статусу арени класу «еліт».

«Союз європейських футбольних асоціацій підтверджує цим сертифікатом, що НСК «Олімпійський» класифікується в переліку стадіонів УЄФА класу еліт», — йдеться у сертифікаті.

Такий статус окрім «Олімпійського» мають лише 27 стадіонів, зокрема, у Лондоні, Парижі, Римі, Барселоні, Амстердамі, Берліні, Мюнхені, Гамбурзі тощо.

Як додає ISport, у Східній Європі до класу «елітних» відноситься лише стадіон «Лужники» у Москві.

«Надання стадіону цього сертифікату свідчить також про найвищу якість підготовки та ремонтних робіт, які були проведені командою Мінмолодьспорту та наших підприємств напередодні цієї події», — сказав міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Необхідною умовою для отримання такого високого статусу є не лише інфраструктура, а й практика проведення матчів високого рівня.

«Сама інфраструктура не завжди призводить до того, що стадіон автоматично входить до класу «елітних». Треба пройти додаткове випробування. Ми провели Євро-2012 та фінал Ліги чемпіонів, що було більш складним екзаменом», — сказав заступник генерального директора «Олімпійського» Віктор Анісімов.

За його словами, статус «елітного» є вагомим аргументом для «Олімпійського», аби претендувати на проведення заходів від УЄФА.

«У тому числі, чому б нам не спробувати Чемпіонат світу?», — додав Анісімов.

У Київ на фінал Ліги чемпіонів прибули понад 20,2 тисячі вболівальників. Лише 26 травня у столицю прибули 43 чартерних рейси — 23 зі вболівальниками «Ліверпуля» та 20 з фанами «Реала».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: фоторепортаж із фан-зони на Хрещатику

26 травня на стадіоні «Олімпійський» у Києві «Реал» утретє поспіль виграв Лігу чемпіонів, здолавши англійський «Ліверпуль» у фіналі головного клубного змагання Європи. Таким чином іспанський клуб вже 13 раз виграв Кубок європейських чемпіонів.

Громадське стежило онлайн за перебігом подій у Києві у день фіналу Ліги чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

У день фіналу Ліги чемпіонів у Києві за порядком стежили 10 тисяч правоохоронців.

Увечері 24 травня в одному з ресторанів Києва неподалік від стадіону НСК «Олімпійський» сталася бійка за участю іноземних уболівальників «Ліверпуля», які приїхали на фінал Ліги чемпіонів.  Поліція кваліфікувала напад на фанатів «Ліверпуля» як групове хуліганство.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Люди гостинні і пиво дешеве»: як кияни безкоштовно приймали фанатів «Ліверпуля» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: