Регіональним координатором Уповноваженого з прав людини у Донецькій та Луганській областях призначили Павла Лисянського.

Регіональним координатором Уповноваженого з прав людини у Донецькій та Луганській областях призначили Павла Лисянського.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби омбудсмена Людмили Денісової.

Регіональний координатор здійснюватиме моніторинг стану дотримання прав і свобод людини на території Донецької і Луганської областей.

У межах його повноважень — безперешкодне відвідання без попереднього повідомлення органів держвлади та місцевого самоврядування, місць примусового утримання громадян незалежно від їхнього статусу, а також ознайомлення з документами та отримання їх копій в органах державної влади і місцевого самоврядування, органах прокуратури, включаючи справи, які перебувають у судах.

Зазначається, що Лиснянський є правозахисником, директором громадської організації «Східна правозахисна група», брав участь у звільненні з полону двох громадян (з українським та грузинським громадянством), ув’язнених на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, 15 березня Рада призначила народну депутатку з фракції «Народний фронт» Людмилу Денісову уповноваженою з прав людини.

Журналісти-розслідувачі з'ясували, що члени її родини займаються бізнесом в анексованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає призначення на посаду омбудсмена Людмили Денісової

Поділитись: