ENRU

Омелян очікує на прихід в Україну ще двох лоукостерів у 2018 році

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян очікує, що у 2018 році в Україні запрацюють три бюджетні авіакомпанії. Окрім Ryanair, за його словами, в Україні можуть працювати EasyJet та Eurowings.

Про це він сказав під час зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації, повідомляє УНІАН.

«Я дуже сподіваюся, що наступного року ми зможемо вітати в Україні як компанію Ryanair, так і компанії EasyJet, Eurowings. Тому що це не лише дешеві польоти для українців, але й залучення туристів в країну», — розповів міністр.

Також він назвав «вигаданими» втрати для аеропорту «Бориспіль» від приходу авіакомпанії Ryanair.

«Коли говорять про потенційні, а насправді гіперболізовані і вигадані втрати для аеропорту «Бориспіль», то забувають, що кожен турист привозить в бюджет країни 300-1000 доларів», — зазначив Омелян.

У червні повідомлялося, що німецький лоукостер Eurowings планує вийти на український ринок у 2018 році. Також повідомлялося, що турецький лоукостер Pegasus готується вийти на український ринок

10 липня ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень через те, що не домовився з «Борисполем». Однак, Омелян обіцяв, що Ryanair у 2018 році все ж зайде в Україну. 

28 серпня найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways почала польоти до України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram