Організація Об’єднаних Націй запустила окремий план протидії коронавірусу в Україні, в межах якого планує надати Києву допомогу у 165 мільйонів доларів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своєму каналі в Telegram.

За його словами, ООН запустила план гуманітарного реагування ООН на пандемію COVID-19 в Україні у межах глобального плану щодо протидії коронавірусу.

«Згідно з ним, до кінця року ООН планує мобілізувати 165 млн доларів. З них 84 млн доларів будуть спрямовані на першочергові потреби системи охорони здоров’я, а ще 81 млн доларів піде на подолання соціально-економічних наслідків пандемії», — уточнив прем’єр.

Він додав, що Всесвітня організація охорони здоров’я працює з МОЗ України над розробкою стратегічного плану реагування на епідемію.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, в Україні коронавірусну хворобу COVID-19 вже діагностували у 1072 людей, 27 померли, 22 пацієнти — одужали.

Поділитись: