Через несплату компанією «Гарант Енерго М» заборгованості за газопостачання перед Нафтогазом у двох містах на Львівщині — Новому Роздолі та Новоявірську — можуть бути проблеми з опаленням під час опалювального сезону.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Там зазначають, що загальна заборгованість компанії-теплопостачальниці перед Нафтогазом наразі складає 313 мільйонів гривень. При цьому компанія постійно порушує умови розрахунків з Нафтогазом за спожитий газ.

«Гарант Енерго М» експлуатує майнові комплекси ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» на основі угод з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Відтак, Нафтогаз звернувся до Уряду, АРМА, Міненерговугілля, Мінрегіону та Львівської облдержадміністрації з пропозицією вжити спільні невідкладні заходи для забезпечення розрахунків «Гарант Енерго М» для забезпечення своїх зобов’язань за укладеними з Нафтогазом договорами», — повідомляють у Нафтогазі.

Там зазначають, що поки що реакції органів влади на звернення Нафтогазу не було, що ставить під загрозу вчасний запуск опалення у двох містах на Львівщині.

Зазначимо, що через значну заборгованість перед Нафтогазом ледь не зірвався початок попереднього опалювального сезону у низці українських міст, зокрема у Смілі. 1 березня місто сплатило визначений договором про реструктуризацію борг.

У Нафтогазі повідомляли, що через двомісячну прострочку комунального підприємства Сміли, місту можуть припинити постачати газ для опалення будинків.

Нагадаємо, що на початку опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

17 листопада 2018 року у ДСНС оголосили, що у Смілі всі будинки підключили до опалення.

Поділитись: