Життя

У Смілі всі будинки підключили до опалення, подачу тепла контролюють рятувальники — ДСНС

ДСНС
Життя/У Смілі всі будинки підключили до опалення, подачу тепла контролюють рятувальники — ДСНС
Зберегти
Вигляд
У місті Сміла Черкаської області 17 листопада усі житлові будинки та об’єкти інфраструктури підключили до опалення. Рятувальники ходять по домівках, аби контролювати подачу тепла і підтримувати температурний режим.

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що рятувальники здійснюють моніторинг разом з працівниками теплокомуненерго та житлово-комунального господарства міста.

«Розроблена спеціальна система, яка дозволяє щогодини здійснювати передачу та обробку єдиної інформації щодо стану температурного режиму в кожному з під’їздів житлового сектору», — йдеться у повідомленні.

Водночас, як повідомив у коментарі Громадському місцевий житель Максим Няньченко, не всі будинки у місті отримали тепло.

«Це не правда, це відомо мені, у нас є група у Telegram, Facebook, ми працюємо і аналізуємо все. Опалення у центральній частині міста увімкнено, а з рештою районів є проблеми. 25 котельня, найбільш проблематична, це в районі Радіоприладного заводу, там люди сидять без тепла», — повідомив Няньченко.

За його словами, у місті дійсно запускаються котельні, але виникає багато технічних проблем.

Няньченко уточнив, що віддтак, один район Сміли залишається без опалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Раніше президент Порошенко прокоментував ситуацію у Смілі та сказав, що «крутити вентиль — це не є справа президента. Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знеструмлена лікарня та дистанційне навчання у Смілі — репортаж з останнього «холодного» міста

Пов`язані новини