Оперний співак, диригент і гендиректор Опери Лос-Анджелеса Пласідо Домінго під час виступу в Гвадалахарі, Мексика, 18 квітня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/FRANCISCO GUASCO

Іспанський оперний співак і диригент Пласідо Домінго вибачив перед жінками, які у 2019 році звинуватили його в сексуальних домаганнях.

Як повідомляє Associated Press, чоловік розповів, що останні місяці роздумував над обвинуваченнями щодо нього.

«Я розумію жінок, які нарешті відчули себе достатньо комфортно, аби висказатися. І я хочу, аби вони знали, що мені щиро жаль, що я завдав їм болю. Я розумію свою повну відповідальність за свої дії. Я багато чого переосмислив у цій історії», — сказав Домінго.

За його словами, він розуміє жінок, які, ймовірно, боялися казати правду, бо це могло вплинути на їхню кар’єру.

«Але це ніколи не було моїм наміром, ніхто і ніколи не повинен відчувати себе так», — додав співак і зазначив, що планує докласти зусиль, «аби ніхто інший не мав такого досвіду».

У жовтні 2019 року стало відомо, що Пласідо Домінго пішов у відставку з посади генерального директора опери в Лос-Анджелесі через звинувачення в сексуальних домаганнях. Філадельфійський оркестр і Опера Сан-Франциско також оголосили про скасування майбутніх виступів Домінго на тлі звинувачень у домаганнях. Перед цим стало відомо, що оперний співак більше не буде виступати в Метрополітен-опера в Нью-Йорку.

Попри це, Домінго заявляв журналістам El Confidential, що буде й далі виступати на сцені принаймні до 2021 року, поки в нього є заплановані концерти.

Також співак стверджував, що звернені проти нього звинувачення в сексуальних домаганнях стали для нього «кошмаром» і є «неточними».

Поділитись: