Життя

Опубліковані фото сепаратистів, які напали на МВС Маріуполя рік тому

Життя/Опубліковані фото сепаратистів, які напали на МВС Маріуполя рік тому
Зберегти
Вигляд

Начальник МВС в Донецькій області В’ячеслав Аброськін опублікував список імен та фото сепаратистів, які рік тому намагалися захопити Маріуполь. Вони ж з квітня по серпень 2014 вчинили низку тяжких злочинів, зокрема навмисні вбивства та захоплення адміністративних будівель.

Інформацію він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Події 9 травня 2014 року в Маріуполі невипадкові і не відбувалися спонтанно. У ході розслідування встановлено, що провокація готувалася ватажками ДНР кілька тижнів з Донецька. У Маріуполі, в бандформування ДНР входили близько 80 осіб. Розділені вони були на 4 групи, серед них було «підрозділ Мангуста» (до 15 осіб), які не підкорялося місцевим «керівникам. Саме члени цього бандформування несуть відповідальність за вбивства 6 наших співробітників міліції і військовослужбовців, що відбулися при захопленні і пожежу в будівлі міськуправління міліції на Георгіївській», – повідомив Аброськін.

Як відомо, 9 травня 2014 року група озброєних бойовиків напала на міський відділ міліції Маріуполя. У будівлі стався бій, внаслідок якого загинула частина сепаратистів, однак більшість – втекли.

 

Пов`язані новини