Українська політична партія «Опозиційна платформа — За життя» оприлюднила привітання до Дня Росії, заявивши, що робить це від імені всіх українців.

Про це йдеться в повідомленні на сайті політсили.

На її думку, Україну та Росію «пов'язують не просто спільні кордони, а перш за все родинні зв'язки, тісно переплетені людські долі, духовні і культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні і пам'ять про цю Велику Перемогу, яка згуртувала наші народи на століття».

«Саме тому всі спроби влади і національно стурбованих політиків, ура-патріотичної меншості вбити клин між українцями і росіянами, розірвати відносини між нашими країнами зазнали фіаско», — вважають в «ОПЗЖ».

Політична сила також стверджує, що українці «втомилися від русофобської істерії» та «політики ненависті» й «прекрасно розуміють, що сьогодні Україна як ніколи потребує розвитку діалогу з Росією». Одним із прикладів такого «діалогу» там назвали створення з ініціативи «ОПЗЖ» міжфракційного депутатського об’єднання «Міжпарламентський діалог заради миру: Україна — Росія — Німеччина — Франція».

«Діалог і компроміси - ось шлях до миру і злагоди, відновлення добросусідських відносин між нашими країнами, добробуту наших народів», — підсумовується заява партії.

Зазначимо, в Росії 12 червня святкується День Росії — в цей день у 1990 році вона ухвалила декларацію про державний суверенітет. У декларації Росія висловила бажання демократичного оновлення Радянського Союзу та затвердила більші повноваження Росії в його складі.

Поділитись: