Олександр Попов
Фото:

Александр Попов/Facebook

Ексголова Київської міської держадміністрації та колишній народний депутат від «Партії регіонів» Олександр Попов став кандидатом в мери Києва від проросійської «Опозиційної платформи — За життя».

Про це повідомила пресслужба партії у Facebook.

Висунення Попова в мери сталося 22 вересня на з’їзді київського осередку партії.

Хто такий Олександр Попов?

У 2007 році Попов працював в уряді Януковича міністром житлово-комунального господарства. Через 3 роки займав цю ж посаду, але вже в уряді Азарова. 

Паралельно був народним депутатом шостого скликання від «Партії регіонів». У 2010 році прийшов працювати у КМДА: спочатку заступником голови, а потім і сам очолив адміністрацію.

14 грудня 2013 року за вказівкою секретаря Ради нацбезпеки Клюєва Попов намагався силоміць розігнати Майдан. 

Після Революції Гідності політик став засновником компанії Offer UA, яка на своєму сайті зазначає про те, що «завдання компанії — подолати негативні тенденції та відновити бізнес-контакти із країнами СНД». Компанія займається експортно-імпортними операціями. 

Рух «Чесно» писав, що рекламні білборди Попова оплачує громадська організація «Кияни за Олександра Попова». Цю ГО заснували ексспівробітник «Опозиційного блоку» Іван Іваницький та колишня секретарка ОВК від нині забороненої партії «Руська єдність» Віра Паламар.

Коли вибори мера?

Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Поділитись: