Товариству з обмеженою відповідальністю «Культурному центру «Кінотеатр «Київ» не будуть продовжувати договір оренди приміщення. Про це йдеться у відповіді Департаменту комунальної власності Києва Громадському. Термін оренди приміщення закінчився 4 січня 2019 року.

«Листами від 12.10.2018 та від 19.12.2018, враховуючи пропозиції Департаменту культури, Департамент повідомив ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ», що термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатр Київ продовжуватися не буде», — ідеться у відповіді департаменту.

У коментарі Департамент зазначив, що для продовження терміну необхідне звернення Постійної комісії Київської міської ради з питань власності — до них ніхто з таким проханням не звертався.

Ухвалюючи рішення про непродовження оренди, департамент керувався листом від Департаменту культури, який висловив думку про передачу кінотеатру до комунальної мережі Київкінофільм.

У Департаменті комунальної власності також підтвердили, що «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» звертався щодо продовження терміну оренди.

Раніше в Київській міській державній адміністрації причину ймовірної передачі до комунальної мережі назвали «постійні звернення орендаря з проханням зменшити вартість оренди».

Будівля кінотеатру «Київ» знаходиться у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Культурний центр «Кінотеатр «Київ». 4 січня у товариства закінчився договір оренди.

Кінотеатр «Київ» відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: «Червоний», «Синій» та «Сінематека».

Поділитись: