Організатори Пісенного конкурсу «Євробачення» повідомили, що воно відбудеться в концертній залі «Ахой» нідерландського міста Роттердам 18, 20 і 22 травня 2021 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті «Євробачення».

Таким чином, два півфінали «Євробачення» відбудуться 18 і 20 травня, а фінал — 22-го. Такого рішення досягла Європейська мовленнєна спілка, відповідальна за організацію конкурсу, разом із мовниками NPO, NOS і AVROTROS, які забезпечуватимуть його проведення з нідерландського боку.

Раніше, нагадаємо, члени Європейської мовленнєвої спілки та представники Нідерландів домовилися про проведення пісенного конкурсу Євробачення-2021 у Роттердамі в концертному залі «Ахой» (Ahoy Arena).

Раніше організатори заявили, що на Євробаченні-2021 зможуть брати участь ті артисти, які мали приїхати на Євробачення-2020, але пісню вони повинні представити нову.

Пісенний конкурс Євробачення відбувався щорічно з 1956 року, але через пандемію коронавірусу шоу 2020 року скасували — воно мало пройти у Роттердамі з 12 до 16 травня. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею «Соловей».

Україна не планує міняти свого представника і, «якщо у житті гурту Go_A нічого не зміниться», саме він представлятиме нашу країну наступного року.

Поділитись: