Попри скасування Євробачення-2020 через коронавірус і перенесення його на наступний рік, Україна не планує міняти свого конкурсанта. Тобто гурт Go_A буде представляти Україну на конкурсі у 2021 році.

Як повідомляє «UA: Суспільне», додатковий національний відбір проводитися не буде.

«Якщо в житті гурту Go_A нічого не зміниться й вони будуть готові виступити на сцені Євробачення наступного року, ми цьому сприятимемо. Це стосується й підготовки до пісенного конкурсу, і решти організаційних питань», — зазначив голова правління «UA: Суспільне» Зураб Аласанія.

Нагадаємо, напередодні, 18 березня, Європейська мовна спілка оголосила про скасування «Євробачення-2020» через загрозу поширення коронавірусу. У Євробаченні-2020 мали брати участь представники 41 країни. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею «Соловей».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 218 815 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8810 смертей та 84 114 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження. В Україні наразі зафіксовано 16 випадків коронавірусного захворювання COVID-19: у Чернівецькій (10), Житомирській (1), Київській (2), Донецькій (1) областях і в Києві (2). Два з цих 16 летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій. Крім того, 18 березня стало відомо, що серед інфікованих — народний депутат Сергій Шахов.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Поділитись: