Світ / США

Організатори «Оскару» відклали запровадження нової нагороди за популярне кіно

7 вересня, 2018 09:43
Світ/США/Організатори «Оскару» відклали запровадження нової нагороди за популярне кіно
Зберегти
Вигляд
Американська кіноакадемія відклала запровадження нової номінації «Оскару» за досягнення у сфері популярного кіно.

Американська кіноакадемія відклала запровадження нової номінації «Оскару» за досягнення у сфері популярного кіно. Нову категорію нагороди не представлять на церемонії в лютому 2019-го, як це планувалося раніше.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

«Запровадження нової нагороди спричинило багато різної реакції, тому ми зрозуміли, що нам необхідно обговорити це з нашими членами Академії. Ми вносили зміни до «Оскару» протягом багатьох років, і ми продовжимо розвиватися, дотримуючись спадщини останніх 90 років», — сказав виконавчий директор Академії Доун Хадсон.

До 91-ї церемонії «Оскару», яка відбудеться в 2019 році, однак внесли зміни. Вони стосуються скорочення тривалості проведення церемонії до трьох годин.

У серпні Американська кіноакадемія оголосила, що з 2019 року запроваджує нову нагороду за «визначні досягнення у сфері популярного кіно». Таке оголошення спричинило негативні відгуки, зокрема, через те, що критерії, за якими б визначали переможця категорії, нікому невідомі.

Керівництво кіноакадемії не пропонувало нових номінацій на «Оскар» з 2001 року — тоді в переліку категорій востаннє з’явилася нагорода за кращий анімаційний фільм.

Український Оскарівський комітет обрав фільм від України на кінопремію «Оскар». Ним стала робота режисера Сергія Лозниці «Донбас».

Нагадаємо, у Лос-Анджелесі 5 березня 2018 завершилася ювілейна, 90-та церемонія вручення кінопремії «Оскар», яка проходила у театрі «Долбі».

«Оскар» за найкращу жіночу роль отримала Френсіс Макдорманд, яка виконала головну роль у стрічці «Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі». Це другий у житті актриси «Оскар».

Головну премію «Оскар» за найкращий фільм отримала стрічка «Форма води» режисера Гільєрмо дель Торо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівність, кришталева арка та приз за найкоротшу промову: 5 фактів про «Оскар»-2018

Пов`язані новини