ENRU

«Ощадбанк» розробляє заміну для забороненої бухгалтерської програми 1С

Державний «Ощадбанк» розробляє систему, орієнтовану на обслуговування малого та середнього бізнесу, яка замінить російське програмне забезпечення для бухгалтерів 1С, що потрапило під санкції РНБО.

Про це розповів голова правління державного «Ощадбанку» Андрій Пишний в інтерв’ю «НВ Бізнес».

За його словами, система являє собою інноваційний інтернет-банкінг і наразі вона тестується на трьох обласних управліннях.

Як уточнив Пишний, у загальнонаціональну експлуатацію ця система буде запущена вже протягом найближчих кількох місяців.

«Наша система «Корплайт» має, в тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто, будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій фінансовий управлінський, бухгалтерський облік», – повідомив він.

Таким чином, система дасть можливість обмінюватися даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. І вже до кінця 2017 року дозволить підприємцям відмовитися від використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів 1С.

Нагадаємо, рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс» та програми для управлінського обліку - 1С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з російською управлінською програмою 1С в Україні?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram