Державний «Ощадбанк» ввів комісію при оплаті послуг житлово-комунального господарства. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня складає 3 гривні.

Державний «Ощадбанк» ввів комісію при оплаті послуг житлово-комунального господарства.

Про це повідомила прес-служба банку, передають «Українські новини».

«Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може відрізнятися в залежності від регіону. При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня складає 3 гривні», — йдеться у повідомленні.

Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами Ощадбанку. Інші клієнти Ощадбанку, а також пенсіонери, які не є клієнтами банку, повинні платити в касі комісію.

Без комісії банк приймає платежі тільки через дистанційні канали: інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку); через мобільний та інтернет-банкінг Ощад 24/7; сайти ГІОЦ (головний інформаційно-обчислювальний центр) і Центр комунального сервісу).

Раніше повідомлялося, що у Києві запустили чат-бот у Facebook для сплати комунальних послуг. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: