Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, яка була останньою мережею готелів у Криму, припинила роботу на окупованому півострові.

Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, яка була останньою мережею готелів у Криму, припинила роботу на окупованому півострові.

Про це повідомляє Reuters. 

Зазначається, що готель Best Western Hotels & Resorts розташовувався на причалі в порту Севастополя.

Він і досі працює, але вже називається Sevastopol Hotel and Spa, бо американська компанія через санкції пішла з Криму. Раніше це зробили інші західні мережі, зокрема Radisson Hotels.

Один з працівників готелю розповів виданню, що готель більше не платить американській компанії за франшизу. Водночас він не зміг сказати, через які саме санкції Best Western Hotels & Resorts покинула Крим.

Нагадаємо, Сполучені Штати ухвалили спеціальну декларацію, яка закріплює політику невизнання анексії Криму Росією.

Цей документ підтримали влада Чехії та Канади.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Бумбокс» і Сенцов: концерт на межі з Кримом

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою референдум про стутус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів.Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile