Життя / Здоров'я

Отруєння в дитсадку на Хмельниччині: кількість постраждалих зросла до 56, у їдальні виявили сальмонелу

Укрінформ
Життя/Здоров'я/Отруєння в дитсадку на Хмельниччині: кількість постраждалих зросла до 56, у їдальні виявили сальмонелу
Зберегти
Вигляд
Кількість постраждалих унаслідок отруєння у дитячому садку в Нетішині на Хмельниччині зросла до 56, з них 44 — діти.

«Переважна кількість хворих (45 осіб, з них 38 діти) має середню тяжкість перебігу інфекційного захворювання. У всіх хворих підозрюють сальмонельоз. У 31 хворого цей діагноз вже лабораторно підтверджено», — зазначила представниця Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України Тетяна Федак.

За її словами, 23 постраждалих уже виписали з інфекційного відділення. На стаціонарному лікуванні залишаються 15 людей, амбулаторно лікується 18.

У Хмельницькому обласному лабораторному центрі також зазначили, що за результатами досліджень сальмонелу ентерітідіс виявили у їдальні дитсадка — на овочах (капусті, моркві, овочевому рагу, яблуках), на столах, дошках для нарізання м’яса, а також на окремих предметах у дитячих кімнатах.Триває епідрозслідування.

Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо про масове отруєння в дитячому садку №6 «Райдуга» у місті Нетішин.

7 жовтня повідомлялося про 36 госпіталізованих. За фактом масового отруєння правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

13 вересня у Дніпрі госпіталізували 16 учнів школи №62. Вони потрапили до інфекційних відділень лікарень у стані середньої тяжкості. Згодом стало відомо, що кількість отруєних дітей зросла до 38.

Для виявлення причини інфекції створили спеціальну комісію, яка перевіряє стан здоров’я інших учнів школи та персоналу.

Поліція порушила кримінальну справу за фактом отруєння.

Пов`язані новини