Пацієнтська благодійна організація «100% Життя» направили до суду позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та вимагає спростування недостовірної інформації від народного депутата Андрія Деркача.

Про це йдеться в повідомленні організації на офіційному сайті.

Там стверджують, що Андрій Деркач 14 лютого 2020 року оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці пост, де звинувачує голову організації Дмитра Шерембея та голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна у нібито розкраданні 143 мільйонів доларів американського уряду. Також він повідомив, що поліція порушила справу за його заявою.

«28 лютого 2020 року Андрій Деркач виступив з інтерв’ю на Youtube-каналі Руді Джуліані, відомого американського юриста і політика, де повторив та розширив ті ж самі тези, відповідно збільшивши суму начебто розкрадених грошей до 5,3 мільярда доларів», — пишуть в організації.

Там переконують, що тези, озвучені Деркачом, є неправдивими і спрямовані на дискредитацію організацій та зниження міжнародної підтримки Україні.

«Ми розглядаємо всі ці дії в тому числі як помсту корупціонерів особисто Дмитру Шерембею і Віталію Шабуніну. Ми, в котрий раз звертаємо увагу на той факт, що Деркач А. є випускником академії ФСБ та неодноразово діяв в інтересах Росії. Це дає нам підстави вважати, що і цього разу пан Деркач переслідує власні цілі», — йдеться у повідомленні.

У БО «100% Життя» зазначили, що справа за їхнім позовом знаходиться на стадії призначення складу суду. Також там кажуть, що співпрацюють з поліцією у справі, відкритій за позовом Деркача, і надали інформацію та документальні підтвердження цільового використання грантових коштів.

hromadske наразі намагається зав'язатися з народним депутатом Андрієм Деркачем, аби той прокоментував позов проти нього.

Поділитись: