Глава Офісу Президента Андрій Богдан прокоментував свою відсутність на урочистостях з нагоди святкування Дня незалежності у Києві.

«Парахоботіки узбагойтесь. У вільний від роботи час, куди хочу, туди іду. Хочу — на весілля в Сан Тропе, хочу — на фронт в Пески», — написав він у Facebook.

Відомо, що Богдана не було ні на офіційній Ході гідності з нагоди Дня Незалежності, ні на урочистому прийомі в Маріїнському палаці в центрі Києва.

Раніше журналісти Bihus.Info з'ясували, що Богдан їздив на весілля юриста Андрія Довбенка, яке відбулося на Лазуровому березі Франції у Сен-Тропе, що на півдні Франції. Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували вечірку перед весіллям. А третій день святкувань припав на День незалежності. Разом з Богданом на весіллі був київський забудовник Андрій Вавриш.

«Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення та «вирішення питань», зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі та з продажем арештованого майна», — зазначають журналісти-розслідувачі.

Також Довбенко відомий тим, що фігурує в паперах Yanukovychleaks як юрист в організації олігарха Сергія Курченка, який під час подій Євромайдану виїхав з України й переховується від слідства у Москві. 

Наречена Довбенка — юристка Анна Огренчук. Кілька тижнів тому її було призначили до комісії з питань правової реформи, куди увійшли низька наближених до Андрія Богдана людей.

Поділитись: