Парламент Інгушетії схвалив угоду про адміністративний кордрн з Чечнею.

Депутати Народних Зборів Інгушетії схвалили ратифікацію угоди про адміністративний кордон з Чечнею, підписану раніше главами республік.

Про це повідомляє російське агенство «ТАСС».

Зазначають, що за ратифікацію проголосували 17 депутатів із 25.

Глава Інгушетії пояснив, що фізичної передачі територій між республіками не буде. Угода передбачає обмін ділянками гірських та лісистих нежилих територій площею 1890 гектарів для вирівнювання адміністративних кордонів, передає «ТАСС».

Напередодні голосування парламент звернувся до громадян Інгушетії, зазначивши, що питання про адміністративним кордон давно очікувало на розгляд.

«Ми всі любимо свою республіку і це нас повинно об'єднувати. Справедливе рішення в питанні визначення адміністративного кордону означає укріплення державності та стабільності», — йдеться у заяві депутатів Народних Зборів.

У день голосування депутатів за ратифікацію угоди про адміністративний кордон з Чечнею у столиці Інгушетії влаштували масові акції протесту.

На акції протесту правоохоронці почали стріляти у повітря.

Нагадаємо, 26 вересня глава Інгушетії Юнук-Бек Євкуров та глава Чечні Рамзаном Кадировим підписали угоду про закріплення кордонів між регіонами. 

 

 

Поділитись: