Французька партія президентської більшості відмовила в акредитації співробітникам російських державних засобів інформації RT та Sputnik для висвітлення виборів до Європарламенту.

«Це не органи преси, а органи пропаганди на службі Кремля», — заявив Стефан Сежурне в інтерв'ю газеті Le Monde.

Він також додав, що Росія створила цілу фабрику «фейкових новин».

Головна редакторка Sputnik France Наталія Новікова заявила, що журналісти putnik і RT у Франції  не отримують акредитацій, щоб висвітлювати події, які організовані французькими міністерствами або парламентом.  

Нагадаємо, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення сформувала пропозицію, щодо впровадження санкцій на російські ЗМІ, які захопили ефірні частоти в окупованому Криму.

Нагадаємо, у травні Україна заблокувала низку російських сайтів та ресурсів самоназваних «ДНР/ЛНР». Рада нацбезпеки і оборони запровадила санкції щодо юридичних та фізичних осіб, пов’язаних із так званими «виборами» в анексованому Криму 2 травня. Порошенко підписав відповідний указ про введення санкцій проти Росії 18 травня.

Крім того, електронна платіжна система WebMoney потрапила до списку антиросійських санкцій Ради національної безпеки і оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дослідники кібервоєн та соцмереж — про заборону російських платформПоділитись: