УКРАЇНА

Пасажири потяга Одеса-Київ їхали стоячи через нестачу вагонів: УЗ поверне гроші

13 серпня, 2017 20:59
УКРАЇНА/Пасажири потяга Одеса-Київ їхали стоячи через нестачу вагонів: УЗ поверне гроші
Зберегти
Вигляд
Сьогодні, 13 серпня,  потяг «Інтерсіті» сполученням Одеса-Київ(Дарниця) з дев’ятьма вагонами на 607 місць не зміг вирушити через технічну несправність. Через це пасажири їхали потягом, який на 4 вагони менший. Деякі з людей були вимушені їхати стоячи

Сьогодні, 13 серпня,  потяг «Інтерсіті» сполученням Одеса-Київ(Дарниця) з дев’ятьма вагонами на 607 місць не зміг вирушити через технічну несправність. Через це пасажири їхали потягом, який на 4 вагони менший. Деякі з людей були вимушені їхати стоячи.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Новий потяг з п’ятьма вагонами мав з потрібних 607 лише 408 місць. Людям, які залишились без місця, компенсують різницю вартості проїзду через незабезпечення комфортних умов подорожі, запевнили в компанії.

Як повідомив у коментарі Громадському речник УЗ Сергій Щур, усім пасажирам, які взагалі відмовились від поїздки, повернули гроші.

«ПАТ «Укрзалізниця» та філія УЗШК просять вибачення у пасажирів за незручності та непередбачувані обставини.Технічну несправність поїзда наразі усуває завод-виробник», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Раніше «Укрзалізниця» попередила про «дискомфорт у подорожі» через відсутність кондиціонерів у вагонах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти не можна залишитись: скандали, успіхи та невдачі Войцеха Балчуна в «Укрзалізниці».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Укрзалізниця
Пов`язані новини