Світ

Пекарню «Анна та Франк» в Амстердамі перейменують через невдоволення місцевих жителів

28 серпня, 2018 17:38
Світ/Пекарню «Анна та Франк» в Амстердамі перейменують через невдоволення місцевих жителів
Зберегти
Вигляд
Пекарню «Анна та Франк» в Амстердамі перейменують після невдоволення місцевих мешканців, які вважають неприйнятним пов'язувати пекарню із жертвою Голокосту Анною Франк.

Пекарню «Анна та Франк» в Амстердамі перейменують після невдоволення місцевих мешканців, які вважають неприйнятним пов'язувати пекарню із жертвою Голокосту Анною Франк.

Про це повідомляє ВВС.

Люди, які критикували пекарню, заявили, що пов'язування бізнесу із всесвітньо відомою жертвою Голокосту свідчить про «відсутність смаку».

Ще один невдоволений чоловік у своєму Twitter написав, що навіть якщо власників пекарні звати Анна та Франк — це все одно «шокуюче».

Власник пекарні Роберто сказав, що його пекарня розташована неподалік будинку Анни Франк, і він вважав це хорошим варіантом назви кав'ярні.

«Анна Франк — героїня для багатьох людей і для мене також. Оскільки мій бізнес розташований поблизу будинку Анни Франк, це здавалося мені хорошим варіантом назви. Я не хотів образити», — сказав власник.

Також він додав, що назва є способом висловити свою повагу до загиблої дівчинки-єврейки.

«Вона багато пережила. Ось чому я думав, що це просто хороша данина», — сказав власник пекарні.

Анна Франк народилася у Німеччині у 1929 році. Разом з родиною переховувалася від нацистського терору у Нідерландах.

Анна Франк у 1940 році, Амстердам. Фото: невідомий фотограф

Анна Франк стала відомою на весь світ завдяки публікації щоденника, у якому вона описувала своє життя під час Другої світової. Анна Франк померла у 1945 році від висипного тифу в концентраційному таборі Берген-Бельзен. Їй було 15 років.

Раніше головного німецького залізничного перевізника Deutsche Bahn розкритикували після його рішення назвати високошвидкісний потяг на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала жертвою нацизму.

 

Пов`язані новини