Війна

Пентагон не коментує можливість превентивного удару по КНДР

14 квітня, 2017 12:40
Війна/Пентагон не коментує можливість превентивного удару по КНДР
Зберегти
Вигляд
Оборонне відомство США відмовляється коментувати можливість здійснення превентивного удару по Північній Кореї у випадку проведення нею ядерних випробувань.

Оборонне відомство США відмовляється коментувати можливість здійснення превентивного удару по Північній Кореї у випадку проведення нею ядерних випробувань, про що раніше повідомляло видання NBC із посиланням на неназвані джерела у розвідці. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з заявою Пентагону, політика оборони США не передбачає дискусій щодо майбутніх операцій, а також спекуляцій на цьому в публічній сфері.

«Командири завжди беруть до уваги повний діапазон можливих дій для захисту від будь-яких непередбачуваних обставин», — заявила спікерка Пентагону.

«Наша присяга захищати союзників, зокрема Корейську Республіку та Японію, зважаючи на можливі загрози, залишається незмінною», — додала вона.

Раніше повідомлялося, що США готові завдати превентивного удару по КНДР, якщо будуть помічені ознаки підготовки північнокорейської армії до ядерних випробувань.

Нагадаємо, США 9 квітня відправили авіаносну ударну групу в регіон Корейського півострова.

Раніше Рада національної безпеки США представила президенту Дональду Трампу можливі варіанти реагування на ядерну програму Північної Кореї. Серед двох запропонованих шляхів — розміщення американської ядерної зброї у Південній Кореї або ліквідація північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини