За декілька годин до других президентських дебатів з демократкою Гілларі Клінтон республіканський кандидат у президенти США Дональд Трамп провів несподівану зустріч з жінками, які раніше звинуватили екс-президента Білла Клінтона в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє Reuters.

«Ці чотири дуже мужні жінки попросили бути присутніми тут», сказав Трамп на початку зустрічі в Сент-Луїсі.

Трамп погрожував, що буде говорити про минулі зради Білла Клінтона під час дебатів, що спровокувало напади на колишнього президента.

Кампанія Клінтон відповіла на дії Трампа, називавши це «трюком» і «руйнівною гонкою за дно».

Провину Білла Клінтона в жодному з випадків не було визнано. Він закрив одну зі справ, справу Поли Джонсон, виплативши  $850 000 без будь-яких вибачень або визнання провини.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що американська телекомпанія CNN оприлюднила 18 шматків інтерв’ю з кандидатом від республіканців Дональдом Трампом різних років, в яких він  сексистськи висловлюється про жінок та обговорює своє сексуальне життя з дружиною.

Скандал навколо республіканця розгорівся в суботу, 8 жовтня, після того, як газета The Washington Post опублікувала відеозапис 2005 року, на якому Трамп розповідає ведучому Біллі Бушу історію про те, як він спокушав заміжню жінку.

Зокрема, на відео мільярдер каже, що дозволяє собі чіплятись до жінок, тому що він «зірка».

«Я просто починаю цілувати їх. Я навіть не чекаю. І коли ти зірка, вони дозволяють зробити це. Ви можете робити все», — каже Трамп.

Особливо негативну реакцію викликало те, що кандидат використовував вульгарну лексику і вжив фразу  «можеш мацати їх за піхву», що прирівнюють до сексуального домагання.

Поділитись: