Пілоти літака Ан-148 «Саратовских авиалиний», який розбився у Росії 11 лютого з 71 людиною на борту, сперечались перед катастрофою.

Пілоти літака Ан-148 «Саратовских авиалиний», який розбився у Росії 11 лютого з 71 людиною на борту, сперечались перед катастрофою.

Про це повідомляє російське видання «Коммерсант» з посиланням на власні джерела.

Наразі слідчі Слідчого комітету РФ, які розслідують катастрофу, долучили до справи дані параметричного і мовного самописців. В СК відмовились розкривати зміст записів мовного самописця, пославшись на таємницю слідства.

Водночас джерела «Коммерсанта» повідомили деталі розмов пілотів, які були встановлені за результатом розшифровки самописців.

За даними «Коммерсанта», запис довелося відновлювати кілька днів через сильні ушкодження чорної скриньки. Повідомляється, що розмова двох пілотів виявилася зовсім короткою.

Спочатку, перед вильотом з аеропорту «Домодедово», пілоти читають контрольну карту, приводячи в дію або перевіряючи роботу різних приладів і механізмів.

При цьому обігрів приймачів повного тиску (ППД), з яких зчитують інформацію датчики швидкості, пілоти не вмикають, хоча ця дія записано в карті.

«Незабаром після зльоту пілоти звертають увагу на критично низькі і відрізняються свідчення швидкості на приладах. Лаючись, вони намагаються вирішити цю проблему, збільшуючи швидкість і нахиляючи літак до землі. Зіткнення з поверхнею відбувається вже під нечленороздільні крики пілотів», — повідомляє джерело «Коммерсанта».

Раніше експерти назвали основною причиною катастрофи літака Ан-148 обмерзання датчиків повного тиску. 

11 лютого у Росії розбився пасажирський літак сполученням Москва-Орськ. Літак впав через кілька хвилин після вильоту з московського аеропорту «Домодєдово».

На борту Ан-148 була 71 людина — 65 пасажирів і шість членів екіпажу. Ніхто з них не вижив. Українців не було на борту літака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії розбився пасажирський літак: що відомо

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile