ENRU

Переговори з колишніми власниками «Приватбанку» проведе Rothschild

«Приватбанк» підпише договір з консорціумом міжнародних компаній на чолі з Rothschild & Co щодо переговорів про реструктуризацію кредитів колишніх власників банку. 

Про це повідомляє прес-служба «ПриватБанк».

«Наглядова рада ПриватБанку обрала консорціум компаній в складі Ротшильд, ТОВ «Ернст енд Янг» та ТОВ «ФІНПОІНТ» переможцем конкурсу... для ведення переговорів про реструктуризацію та інших позик та зобов’язань фінансового лізингу, які були надані колишнім кінцевим бенефіціарам ПриватБанку», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в разі непогашення кредитів екс-бенефіціарами «ПриватБанк» держава може залучити правоохоронні органи для примусового стягнення заборгованості.

Голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що екс-власники «Приватбанку» вивели 16 млрд гривень в ніч перед націоналізацією.

Нагадаємо, у грудні 2016 року «Приватбанк», 49,9% якого належали олігарху Ігорю Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

За словами олігарха, він був вимушений сам запропонувати націоналізацію «Приватбанку» через «способи штучного зниження капіталізації банку» з боку НБУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram