На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з пропозицією перейменувати міст Метро на міст імені Арсена Авакова — міністра внутрішніх справ.

Текст петиції викладено на сайті міськради Києва. Її автор, Роман Сидоренко, вважає, що міст Метро є «улюбленим місцем» Авакова, а його перейменування засвідчить, що старання глави МВС «не проходили дарма».

«"Потужний" міністр внутрішніх справ України дуже любить міст Метро у Києві. Коли в суспільстві в черговий раз підіймається хвиля обурення діяльністю "найефективнішого" міністра, Арсен Борисович влаштовує грандіозні шоу-вистави на мосту Метро», — зазначається в тексті петиції.

Вочевидь, ідеться про два інциденти щодо мінування Мосту Метро, що сталися у вересні 2019 року й червні 2020-го.

Вдень 18 вересня на мосту Метро в Києві чоловік на кабріолеті заблокував рух і почав погрожувати підірвати авто. Також він здійснив декілька попереджувальних пострілів. Порушником виявився 42-річний кримчанин Олексій Белько. Наприкінці вересня Белька взяли під варту, однак після експертизи у січні 2020-го його відправили до психіатричного закладу.

А 1 червня у Києві чоловік зателефонував у поліцію і повідомив про замінування мосту Метро, а сам стояв там і погрожував підірвати споруду. Поліція перекрила міст. Невдовзі чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро, затримали.

Ним виявився Віталій Ткаленко. Його спершу відправили під варту на 60 діб, а після цього перевели до спеціалізованого психіатричного закладу.

Поділитись: