ENRU

Перемога Земана, теракт у Кабулі та реакція РФ на нові санкції — головні новини 27 січня

Data?1517076177
Президент Чехії Мілош Земан переміг у другому турі виборів Фото: ЕРА

Чинний лідер Чехії Мілош Земан переміг у другому турі президентських виборів. Таким чином, проросійський політик очолюватиме країну ще 5 років.

Теракт у столиці Афганістану забрав життя 95 людей. Понад 150 осіб дістали травми та поранення. За попередніми даними, українці під час атаки не постраждали.

МЗС Росії заявило, що США запровадили нові санкції через «надумане» російське вторгнення в Україну. Також в РФ заявили, що залишають за собою «право на відповідь». Напередодні США розширили санкції проти Росії. До нового списку потрапили, зокрема, росіяни, пов'язані з війною на Донбасі.

В анексованому Криму російські силовики прийшли до «Кримської солідарності». ОМОНівці погрожували та вимагали надати паспорти учасників заходу. Правозахисників, журналістів та родичів політв’язнів утримували близько 4 годин.

У Києві та Харкові сьогодні протестували проти жорстокого поводження із тваринами у цирку. Учасники акції в столиці закликали батьків не приводити дітей до цирку, поки там знущаються з тварин.

У Києві протестували проти цирку із тваринами Фото: Уляна Бойчук/Громадське

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 тижня: нове про втечу Януковича, перші вбивства на Майдані і майбутній склад центрвиборчкому