УКРАЇНА

Перемога Земана, теракт у Кабулі та реакція РФ на нові санкції — головні новини 27 січня

27 січня, 2018 20:15
УКРАЇНА/Перемога Земана, теракт у Кабулі та реакція РФ на нові санкції — головні новини 27 січня
Зберегти
Вигляд
lead
Громадське публікує добірку головних новин 27 січня.

Чинний лідер Чехії Мілош Земан переміг у другому турі президентських виборів. Таким чином, проросійський політик очолюватиме країну ще 5 років.

Теракт у столиці Афганістану забрав життя 95 людей. Понад 150 осіб дістали травми та поранення. За попередніми даними, українці під час атаки не постраждали.

МЗС Росії заявило, що США запровадили нові санкції через «надумане» російське вторгнення в Україну. Також в РФ заявили, що залишають за собою «право на відповідь». Напередодні США розширили санкції проти Росії. До нового списку потрапили, зокрема, росіяни, пов'язані з війною на Донбасі.

В анексованому Криму російські силовики прийшли до «Кримської солідарності». ОМОНівці погрожували та вимагали надати паспорти учасників заходу. Правозахисників, журналістів та родичів політв’язнів утримували близько 4 годин.

У Києві та Харкові сьогодні протестували проти жорстокого поводження із тваринами у цирку. Учасники акції в столиці закликали батьків не приводити дітей до цирку, поки там знущаються з тварин.

У Києві протестували проти цирку із тваринами Фото: Уляна Бойчук/Громадське

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 тижня: нове про втечу Януковича, перші вбивства на Майдані і майбутній склад центрвиборчкому

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини