УКРАЇНА

Перешкоджання журналістам «Схем»: поліція відправила до суду справу охоронця Медведчука

1 лютого, 2018 13:27
УКРАЇНА/Перешкоджання журналістам «Схем»: поліція відправила до суду справу охоронця Медведчука
Зберегти
Вигляд
Поліція Києва направила до суду обвинувальний акт щодо охоронця Віктора Медведчука, якого підозрюють у перешкоджанні роботі журналіста програми «Схеми».

Поліція Києва направила до суду обвинувальний акт щодо охоронця Віктора Медведчука, якого підозрюють у перешкоджанні роботі журналіста програми «Схеми».

Про це Громадському повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

«Слідчі Солом’янського відділу завершили розслідування. Матеріали відносно одного фігуранта справи, якому повідомили про підозру, направлені до суду», — сказав він.

Також Тракало уточнив, що матеріали щодо інших охоронців виділили в окреме провадження. Однак усі вони кваліфікованні за статтею 171 Кримінального кодексу — «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

9 листопада 2017-го журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив про перешкоджання роботи їхньої знімальної групи в аеропорту «Київ» з боку людей, які постійно охороняють прильоти і вильоти Віктора Медведчука до РФ. Він повідомив, що чоловіки в масках і балаклавах штовхалися, били ліктями, робили підніжки, в оператора двічі вибили камеру з рук.

10 листопада за годину до виходу в ефір програми розслідування про перельоти Медведчука, до редакції «Схем» надійшов лист-погроза від адвокатів Медведчука.

6 грудня повідомлялося, що охоронцям Медведчука підготували підозри у справі нападу на журналістів «Схем». 

Пов`язані новини