Перша леді США Меланія Трамп приймає керівників провідних Інтернет-компаній для того, щоб обговорити проблему кібербезпеки та залякування в мережі.

Перша леді США Меланія Трамп приймає керівників провідних інтернет-компаній для обговорення проблем кібербезпеки й залякування в мережі.

Про це повідомляє видання Time.

Очікується, що на зустрічі будуть представники Amazon, Snap, Facebook, Google та Twitter. Інтернет-асоціація США також заявила, що відвідає захід.

Видання зазначає, що всі технологічні компанії запроваджують жорстку політику, яка забороняє залякування в мережі. Вони покладаються на самих користувачів, що мають повідомляти про відповідні дії. Проте деякі з компаній визнають, що не можуть повністю ліквідувати зловживання в Інтернеті.

Політика соцмережі Twitter нині спрямована на захист жінок, оголені фотографії яких потрапляють в Інтернет нелегально й призводять до знущань.

Проблема контролю над контентом загострюється, адже користувачів стає дедалі більше. Лише Facebook має 2,1 мільярди користувачів по всьому світу. 

За даними опитування центру Pew, близько 41% дорослих людей стверджують, що їх переслідували в інтернеті.

Зазначимо, що користувачі Twitter хотіли закрити обліковий запис Дональда Трампа, адже вважають деякі його публікації різкими, проте керівництво компанії відмовилось це зробити. Зважаючи на суперечливість повідомлень президента США, ініціативу Меланії Трамп уважають дещо неоднозначною, зазначає видання. 

У 2016 році перша леді США заявила, що опікуватиметься проблемою безпеки в інтернеті. Вона також закликала обмежити доступ дітей до мережі й допомогти їм краще зрозуміти функціонування контенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша леді США: сімейний обов’язок чи робота?

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile