В уряді повідомили, що вже встигли провести низку зустрічей з представниками великого бізнесу, під час яких інвестори висловили зацікавлення урядовими програмами «інвестиційна няня» та податкові канікули за інвестиції на понад 10 мільйонів доларів.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов в ефірі програми «Свобода слова».

«Вже були звернення (інвесторів — ред.), а також були розмови про те, що вони консолідують активи для того, аби було достатньо суми, щоб вони змогли використати ці умови», — повідомив Милованов.

Міністр наголосив, що урядові пропозиції першочергово стосуються не іноземних, а українських інвесторів. Також вони працюватимуть для того бізнесу, який вже давно працює в Україні та інвестував в українську економіку відповідні суми.

«Звичайно, що ми не будемо рахувати (інвестиції — ред.) 1963 року, ще за часів СРСР. Буде якесь відсікання, можливо, амортизації інвестицій, але це правило буде поширюватися на всіх інвесторів», — додав міністр економічного розвитку.

Нагадаємо, що під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі президент України Володимир Зеленський, а також українські урядовці презентували пропозиції для інвесторів.

Про запровадження «інвестиційних нянь» повідомив 22 січня президент Володимир Зеленський. Крім цього він анонсував податкові канікули для тих інвесторів, які вкладуть у приватизацію понад 10 мільйонів доларів.

Першою «інвестиційною нянею» для інвесторів погодився стати міністр інфраструктури Владислав Криклій. Так він пообіцяв захищати інвестиції в численні інфраструктурні проєкти в Україні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile