Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що готовий стати персональною «інвестиційною нянею» для тих інвесторів, які вкладатимуть кошти в інфраструктурні проєкти.

Про це Криклій повідомив, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 23 січня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я готовий бути вашою персональною (інвестиційною — ред.) нянею, якщо ви будете інвестувати в інфраструктуру», — повідомив Криклій.

Зокрема, голова інфраструктурного відомства нагадав, що держава у 2020 році планує здати у концесію низку інфраструктурних обєктів — портів, вокзалів, доріг та аеропортів. Напередодні завершився перший конкурс з передачі в концесію порту «Херсон».

Про запровадження «інвестиційних нянь» повідомив 22 січня президент України Володимир Зеленський. Крім цього він анонсував податкові канікули для тих інвесторів, які вкладуть у приватизацію понад 10 мільйонів доларів.

22-23 січня 2020 року українські урядовці перебували на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Під час нього Мінінфраструктури підписало меморандум про співпрацю з Deutsche Bahn. В уряді повідомили, що передадуть Укрзалізницю в управління наміць кому залізничному оператору на 10 років.

Також урядовці провели переговори з очільницею МВФ Кристаліною Георгієвою.

Поділитись: