УКРАЇНА

Петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей набрала необхідні голоси

6 травня, 2018 14:42
УКРАЇНА/Петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей набрала необхідні голоси
Зберегти
Вигляд
Петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї набрала необхідні 25 тисяч підписів для того, щоб її розглянув президент Петро Порошенко.

Петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї набрала необхідні 25 тисяч підписів для того, щоб її розглянув президент Петро Порошенко.

Станом на 13:00 6 травня петицію підтримали 25 360 громадян.

Петиція оприлюднена на сайті президента від 8 лютого 2018 року, автором документу є Віктор Тацюра.

Петиція набрала необхідну кількість голосів за 3 дні до кінця голосування.

Автор закликає президента у петиції:

  • звернутися з посланням до народу України та парламенту щодо підтримки, захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей;
  • розробити та видати указ про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї;
  • розробити та внести до парламенту законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей.

На думку автора, в Україні є необхідним створення умов для спрямування державної політики на покращення морального здоров’я нації, в тому числі шляхом впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей.

Раніше повідомлялось, що Полтаві представники Нацкорпусу зірвали тренінг, присвячений ЛГБТ-спільноті.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти