УКРАЇНА

У Полтаві представники Нацкорпусу зірвали тренінг, присвячений ЛГБТ-спільноті

31 березня, 2018 21:14
УКРАЇНА/У Полтаві представники Нацкорпусу зірвали тренінг, присвячений ЛГБТ-спільноті
Зберегти
Вигляд
У Полтаві представники Національного корпусу зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

У Полтаві представники Національного корпусу зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Про це Громадському радіо повідомила очільниця організації Олена Глоба.

За її словами, націоналісти увірвалися до приміщення, де проходив захід, порвали матеріали організаторів та намагались забрати телефони в учасників семінару.

«Приблизно 15 людей увірвалися зранку, на початку тренінгу. Ми зателефонували до поліції. Поки їхала поліція, вони встигли порвати матеріали», — розповіла Глоба.

Згодом прибули правоохоронці і вивели учасників «Національного корпусу»з приміщення. Організатори написали заяву до поліції.

Тренінг про ЛГБТ-спільноту був запланований на п’ятницю і суботу. Психологам планували розповісти про проблеми толерантності й інклюзії, а також особливості роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Прес-секретар Нацкорпусу Роман Чернишов у коментарі Liga.net повідомив, що це була незапланована акція. «Захід пройшов без застосування сили, це був громадський спротив і ніхто не постраждав».

Причиною зриву заходу Чернишов назвав те, що «полтавська організація сприйняла тренінг як пропаганду гомосексуалізму».

Раніше на Закарпатті радикали зірвали дискусію ЛГБТ-центру. У поліції заявили, що їм нічого невідомо.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти