ENRU

Під будівлею Ради вимагають ухвалити «екологічні закони»

306565049a3f4a86c
Кілька десятків активістів «Реанімаційного пакету реформ» прийшли під Раду, фото Богдан Хворостяний

Учасники громадських організацій зібралися на акцію біля Верховної Ради і вимагали від парламентарів ухвалити екологічні закони.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Кілька десятків активістів «Реанімаційного пакету реформ» та інших організацій вимагали від депутатів «не стати екологічним лихом» і підтримати законопроекти № 2009а-д «Про оцінку впливу на довкілля» та № 6106 «Про стратегічну екологічну оцінку».

За словами учасників акції, ці законопроекти запроваджують європейські підходи до процедури екологічної оцінки при плануванні господарської діяльності та сталого розвитку територій, із забезпеченням участі громадськості.

Учасники акції принесли з собою мапу України, де позначені найбільші екологічні лиха і розклали її на площі перед парламентом.

Впровадження законів, на думку учасників акції, допможуть вирішити проблеми масштабної вирубки лісів, атмосферних викидів підприємств, стихійних та нецивілізованих сміттєзвалищ, спорудження ГЕС на малих річках, забруднення від свиноферм.

Зазначимо, законопроекти про екологічну оцінку після ухвалення в цілому в жовтні 2016 року були повернуті президентом в парламент та доопрацьовані профільним комітетом.

Сьогодні, 23 травня, парламент має розглянути ці законопроекти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram