Кібератака на сервіси Yahoo в 2013 році стала найбільшою в історії: від неї постраждали усі користувачі.

Кібератака на сервіси Yahoo в 2013 році стала найбільшою в історії: від неї постраждали усі користувачі.  

Як пише Washington Post, мова іде про 3 мільярди облікових записів користувачів Yahoo, а не про 1 мільярд, як повідомлялося раніше.

У компанії повідомили, що вкрадена інформація не включала паролі у вигляді чистого тексту, дані платіжних карт або інформацію про банківські рахунки.

3 жовтня Yahoo відправила електронні листи з повідомленням про додаткові облікові записи користувачів, пошкоджені інцидентом в серпні 2013 року.

Очікується, що ця інформація збільшить кількість претензій, пов’язаних з позовами з боку акціонерів і власниками акаунтів Yahoo.

Уперше Yahoo виявила порушення в грудні 2016 року, заявивши про крадіжку інформації з іменами, адресами електронної пошти, номерами телефонів, датами народження тощо.

Компанія заявила, що частина інформації була захищена шляхом шифрування, але експерти припустили, що більша частина системи виявилася застарілою і такою, що легко зламується.

У вересні 2016 року, через пару місяців після того, як компанія Verizon оголосила про намір купити Yahoo, було оприлюднено інформацію про викрадення даних 500 млн акаунтів користувачів, що сталось у 2014 році.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: