Світ

Під час нападу у Кенії загинув американець, який вижив у теракті 9/11

Reuters
Світ/Під час нападу у Кенії загинув американець, який вижив у теракті 9/11
Зберегти
Вигляд
Громадянин США, який вижив під час терактів 11 вересня 2001 року у Нюю-Йорку, був серед загиблих під час нападу бойовиків на готель у столиці Кенії Найробі 15 січня.

Про сметь Джейсона Шпіндера повідомив його брат Джонатан у Facebook. «З відчуття втрати хочу повідомити, що мій брат Джейсон Шпіндлер помер вранці під час терористичної атаки у Найробі в Кенії. Джейсон був тим, хто вижив під час 9/11, він був бійцем», — написав брат.

Брат загиблого не уточнив, за яких обставин Джейсону Шпіндеру вдалось вижити під час атаки на хмарочоси 11 вересня.

Шпіндлер був директором інвестиційної компанії I-Dev International. Він вивчав бізнес в Університеті Техасу і право в Нью-Йоркському університеті, також він захоплювався скелелазінням.

За даними Reuters, Шпіндлер також служив в Корпусі миру США в Перу.

15 січня у столиці Кенії Найробі бойовики напали на готельний і офісний комплекс Riverside Drive, влаштувавши вибух і стрілянину. Унаслідок нападу бойовиків на готельний і офісний комплекс Riverside Drive у Кенії загинули щонайменше 15 людей. Серед загиблих 11 громадян Кенії, британець і американець. Ще двох людей поки що не ідентифікували.

У центрі Riverside Drive містяться офіси низки міжнародних компаній, включаючи BASF, Colgate Palmolive, Reckitt Benckiser, Pernod Ricard, Dow Chemical і SAP, а також готель dusitD2, що належить до тайської групи готелів Dusit Thani.

Пов`язані новини