Постійне представництво України при ООН повідомило про вшанування пам'яті українців, які загинули під час терактів 11 вересня 2001 року в США.

Постійне представництво України при ООН повідомило про вшанування пам'яті українців, які загинули під час терактів 11 вересня 2001 року в США.

Про це йдеться у повідомленні представництва в Twitter.

«Сьогодні в солідарності з американським народом ми вшановуємо пам'ять жертв жахливих атак 11 вересня. Серед загиблих було щонайменше 12 українців», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Дональд Трамп ще на рік продовжив режим надзвичайного стану, який запровадили у вересні 2001 року після серії терористичних атак у Нью-Йорку.

У вересні 2017 року Трамп також продовжив на рік режим надзвичайного стану, який запровадили після серії терактів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це — Перл Харбор для нашого покоління» — cпогади свідка теракту 11 вересня.

У жовтні 2016 року в США було подано перший позов проти Саудівської Аравії за теракти 11 вересня. До того американський Сенат переважною більшістю голосів подолав вето президента США Барака Обами на законопроект, що дозволяє родичам жертв терактів 11 вересня подавати в суд на Саудівську Аравію – як відповідальну за напади.

За офіційною версією влади США, теракт 11 вересня 2001 року був здійснений ісламістами «Аль-Каїди». Тоді терористи, захопивши літаки, направили їх у вежі Всесвітнього торгового центру. Ще один літак скерували в будівлю Пентагону.

Тоді майже 3 тисячі людей загинуло і ще понад 6 тисяч дістали поранень.

Поділитись: