Під час військових навчань на Херсонщині загорівся полігон: вогонь охопив 10 га, до гасіння залучили авіацію
Фото:

ДСНС

На Херсонщині під час проведення штатних стрільб на полігоні оперативного командування «Південь» загорілася суха трава у полі. Вогонь перекинувся на ліс і охопив загалом 10 гектарів.

Про пожежу повідомили у Генштабі Збройних сил України.

Там кажуть, що завдяки діям особового складу, залученого до проведення навчань, і представників Державної служби з надзвичайних ситуацій розповсюдження вогню зупинили. Наразі ліквідовують наслідки пожежі.

До гасіння залучили чергову пожежну техніку та авіацію. Ніхто не постраждав.

Водночас у ДСНС уточнили, що лісова пожежа охопила 10 гектарів. Вогонь загрози населеним пунктам не несе.

До гасіння пожежі залучили загалом 104 людей та 32 одиниці техніки (зокрема 2 літаки АН-32П, які скидали воду). Військові надали 2 пожежні танки та вертоліт з водозливним пристроєм.

Навчання з британцями

Варто зазначити, що 19 вересня на півдні України, зокрема неподалік від адмінмежі з анексованим Кримом, розпочалися унікальні військові навчання «Об’єднані зусилля-2020». ЗСУ проводить їх разом з Великою Британією. У перший день сотні піхотинців десантувалися неподалік від адмінмежі з анексованим Кримом. Для британських військових така масова висадка стала першою за останні 10 років.

Друга пожежа за останній тиждень

Нещодавно військовий полігон горів також на Київщині. Сталося це 17 вересня. Із вогнем боролися 120 військовослужбовців і три одиниці пожежної техніки. Жителів військового містечка просили зберігати спокій.

Поділитись: